KONST / Litografier / Färglitografi 14925276
nr 1492 5276
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Huvud med hatt. Signerad, färglitografi, numrerad 25/260. Bildmått: 41x49 cm, yttermått inklusive ram: 59x66 cm
Lenny Clarhäll, svensk skulptör och bildkonstnär född maj 1938 i Timmersdala.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:26:42
26/9 18:20:53
Lenny Clarhäll
Läs mer om Lenny Clarhäll